Jump to content

Letní škola požárního sportu 2012 - Horní Lideč 

Základní charakteristika projektu letní školy požárního sportu

Letní škola požárního sportu je projektem, který je organizovaný SDH Sklárna Karolinka pod záštitou starosty obce Horní Lideč  a jejímž základním cílem jsou volnočasové aktivity mládeže v průběhu letních prázdnin. Projekt, který je zaměřený na požární sport a sportovní rozvoj dovedností všeobecně nejen v tomto odvětví, ale taktéž v přípravě mládeže pro jiné sportovní obory jakými jsou například atletika, pohybové sporty a mnoho jiných, které naše mládež v průběhu věkového vývoje vyzkouší.

Pod vedením zkušených trenérů Vám nabízíme využití volného času v průběhu letních prázdnin nejen pro mládež samotnou. V letní škole požárního sportu nabízíme i semináře pro vedoucí kolektivů mladých hasičů, které jsou zaměřeny na zvládnutí základních metod tréninku s mládeží a technik v disciplínách požárního sportu, celoroční činnosti dorostu a hry plamen. K dispozici je zde tréninkový areál s tartanovým povrchem, překážky v disciplínách pro jednotlivé věkové kategorie, školící centrum a mnoho jiných aktivit, které patří k využití volného času mládeže. Letní škola požárního sportu je zde i jako možnost letního tábora se zaměřením na sport. V okolí je mnoho možností pro výlety, tury a mnoho jiných aktivit spojených s letním táborem.

Letní škola požárního sportu je určena nejen pro kolektivy, ale taktéž pro jednotlivce v průběhu letních prázdnin od července do srpna. Trénink je organizován podle počtu přihlášených zájemců či kolektivů každý den po celý týden. Projekt je rozdělen do tří kategorií požární sport, mládež a vedoucí mládeže. Každá ze skupin má své priority a každá je organizována jednotlivě. Každý z účastníků má možnost v průběhu letní školy přihlásit se i jenom na jeden den tréninku.  Výjimkou zde bude seminář pro vedoucí, který je připraven na dva dny. Více informací již v jednotlivých plánech pro jednotlivé skupiny.

Těšíme se na Vaší účast v projektu letní školy požárního sportu Horní Lideč 2012.

 

SEO